Toptha me fiq të thatë
7 Jan, 2021

Perbersit:

Udhezimet:

  1. Fiqet e thate i bluajme ne blender,shtojme me pas lengun e gjysem portokalli,shtojme sheqerin dhe rumin(opsonale).
  2. Kjo mase behet mjafte e ngjitshme per duar, por duart i lyejme me pak vaj dhe marim nga masa me luge.
  3.  Formojme toptha te cilet i kalojme neper sheqer dhe i leme te qendrojne ne frigorifer qe te sforcohet masa.
  4. Eshpejte dhe e lire per tejkalim te deshires per ndonje embelsire apo jo?ggggggg7
Të tjera
Embelsiraime
11 Dhj, 2020 - Embelsira
Embelsiraime
9 Shk, 2021 - Embelsira
Embelsiraime
14 Mar, 2020 - Embelsira
Embelsiraime
19 Sht, 2020 - Embelsira
Embelsiraime
25 Maj, 2019 - Embelsira
Embelsiraime
22 Jan, 2021 - Embelsira
Embelsiraime
6 Tet, 2020 - Embelsira
Copyright © 2021 RecetaShqiptare. Dev - PH