Torte e leht me banane dhe sos çokollate
11 Nën, 2020

Përbërsit

4 vezë
1 got (200gr) sheqer
3 lug gjelle qumësht
1 got te ujit (miell)
3 lug gjelle kakao
1 pluhur pjekes (pecive)
1 vanilje

Të tjera
Embelsiraime
17 Nën, 2020 - Embelsira
Embelsiraime
17 Dhj, 2020 - Embelsira
Embelsiraime
6 Jan, 2021 - Embelsira
Embelsiraime
18 Kor, 2020 - Embelsira
Embelsiraime
30 Qer, 2020 - Embelsira
Embelsiraime
12 Dhj, 2019 - Embelsira
Embelsiraime
7 Jan, 2021 - Embelsira
Copyright © 2021 RecetaShqiptare. Dev - PH