Tortë e lehtë me kokos
2 Nën, 2020

Përbërësit:
3 ve
3 filgjana të kafes vaj
3 filgjana të kafes kos
6 filgjana sheqer
9 filgjana miell
1 pecivë
1 vanill

Përgatitja:
1.Të gjithë përbërësit përzihen mirë dhe pjeken për 30 minuta.
2.Pas pjekjes lyhet me cokollat kuzhine dhe dekorohet me kokos.

Të tjera
Embelsiraime
14 Tet, 2020 - Embelsira
Embelsiraime
4 Qer, 2020 - Embelsira
Embelsiraime
13 Jan, 2021 - Embelsira
Embelsiraime
5 Jan, 2021 - Embelsira
Embelsiraime
10 Jan, 2021 - Embelsira
Embelsiraime
19 Qer, 2020 - Embelsira
Embelsiraime
27 Tet, 2020 - Embelsira
Copyright © 2021 RecetaShqiptare. Dev - PH