Torte Piramide
3 Pri, 2015

Perberesit:

Pudingu.

Gatimi: E Morim nje tave te madhe i shtrojme fole e lyejm me pudinke pak i shtojm 3 rena keksa e lyejm prape me pudinke prape i shtojme kekesat prap e lyejm me pudinke edhe nje here shtone keksa dhe e lyen. Ne mese vendose 3 bananet rene dhe i bashkojme qoshet e foles ngadal e mbajme 2-3 min pastaj e largojme vetem qoshet e e lem te ftohet
kur te ftohet e lyejm me shllag.

Të tjera
Embelsiraime
23 Shk, 2016 - Embelsira
Embelsiraime
7 Tet, 2020 - Embelsira
Embelsiraime
30 Jan, 2020 - Embelsira
Embelsiraime
17 Tet, 2020 - Embelsira
Embelsiraime
21 Sht, 2019 - Embelsira
Embelsiraime
17 Gus, 2020 - Embelsira
Embelsiraime
26 Maj, 2020 - Embelsira
Copyright © 2021 RecetaShqiptare. Dev - PH