Torte vullkani
23 Sht, 2020

Përbërësit

1 paketim kore të gatshme për torte
PËR GLAZURËN E BRENDSHME
1 shllag krem
2 banane
1 pako biskota
PËRMBI
1 çokollatë e shkrirë

Hapat

1

Shllag kremin e shkundullojnë( ashtu siç shkruan në udhëzim).

2

Biskotat dhe bananet që e kemi thyer ia shtojmë .

3

E lejmë në pritje 1 ore në frigorifer.

4

Kekun e ndajmë ne 8 pjese, në pjesën e sipërme e derdhim çokollatën.

5

Ju bëftë mirë!

Të tjera
Embelsiraime
16 Gus, 2020 - Embelsira
Embelsiraime
3 Shk, 2021 - Embelsira
Embelsiraime
17 Sht, 2020 - Embelsira
Embelsiraime
22 Kor, 2020 - Embelsira
Embelsiraime
22 Shk, 2021 - Embelsira
Copyright © 2021 RecetaShqiptare. Dev - PH